Zapraszam także tutaj:

O Autorce


Nazywam się Klaudia, mam prawie 20 lat i pochodzę z Lublina. Jestem studentką II roku sinologii, pasjonatką wszelakich podróży, poezji śpiewanej oraz języków obcych. Kilka miesięcy temu zainteresowałam się także naturalnymi sposobami pielęgnacji włosów. Moje zgłębianie tego tematu zakończyło się założeniem tego bloga - miejsca, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem oraz wiedzą dotyczącą analizy składów kosmetyków, zasad prawidłowego żywienia, metod pielęgnacji włosów i cery oraz produkcji własnych kosmetyków.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś się ze mną skontaktować, napisz na adres: dbamowlosy@wp.pl

Jeśli masz pytania dotyczące pielęgnacji włosów lub związane z bieżącymi artykułami zamieszczanymi na blogu, najlepiej pytać w komentarzach. Tak jest dla mnie najwygodniej i odpowiem najszybciej. Jeśli chcesz zadać konkretne pytanie dotyczące Twoich włosów, prześlij mi w mailu ich zdjęcie (najlepiej zrobione bez lampy błyskowej).

Dziękuję bardzo za zainteresowanie moim blogiem - wkładam w niego dużo pracy i mam nadzieję, że materiały, które tu umieszczam, okażą się dla kogoś przydatne.

Pozdrawiam serdecznie! :)

3 komentarze:

 1. "Nawet wasze włosy na głowie wszystkie są policzone" lub "nawet włos z waszej głowy nie spadnie" z Świętej księgi nabiera jakby jakby nowego znaczenia

  OdpowiedzUsuń
 2. a możesz coś napisać o pielęgnacji paznokci? :)

  twoje rady dotyczące pielęgnacji są rewelacyjne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://kuferek00.blogspot.com/2012/09/pielegnacja-moich-paznokci.html wspominałam już o tym tutaj :)

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...